Ons VGM-team op de bouwplaats

Dit keer ruilde ons Veiligheid, Gezondheid & Milieu (VGM)-team het kantoor in voor de bouwplaats, met helm op en veiligheidshesje aan en stonden midden in de praktijk. Ze brachten een bezoek aan project De Groene Waarden aan de A27, waar ze een interessante presentatie kregen van Paul van Pelt en Pieter Vogelaar. Bedankt voor jullie gastvrijheid!

Het project is een samenwerking tussen BESIX, MOBILIS®, Mourik en Van Gelder Groep. Samen werken zij aan de verbreding en vernieuwing van de A27 tussen Houten en Hooipolder. Over een traject van 47 kilometer worden vier grote bruggen aangepakt, spitsstroken aangelegd en zo’n zestig viaducten en watergangen aangepast, een indrukwekkend project in omvang en complexiteit.

Na afloop kregen ze een rondleiding over het terrein. Mooi om te zien hoe veiligheid daar echt leeft: niet alleen in regels, maar vooral in houding, samenwerking en alertheid op elkaar.

Een leerzame en inspirerende dag, die ons weer liet zien waarom we doen wat we doen: veilig werken begint bij elkaar, elke dag opnieuw.

Meer weten over hoe wij veiligheid borgen in de gehele bouwketen? Lees dan snel verder!
hashtag